GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 7346688
nr 734 6688
VASE
China, Tobacco Leaf, height: 43, wear, damages.
Kina, Tobacco Leaf, höjd: 43
Condition: slitage, skador
SEK 200
Monday January 16 2012
at 17:38:50
100 kr
200 kr